welesrevue.cz

Csfd holky z porcelánu

Holky z porcelánu (1974) - FDb.cz

Jako film věnovaný vztahům a snům žen z jednoho pracoviště a tedy film s potenciálem zaujmout ženské publikum, vykreslují Holky z porcelánu své hrdinky neskutečně ploše a urážlivě. Každou z ženských postav by šlo hladce zaškatulkovat do jedné z těchto skupin: nezkušené štěně, svůdnice, přísná máma, třeštidlo.

Holky z porcelánu (1974) | Galerie | ČSFD.cz

Laskavá komedie o jedné předávací inventuře, jenž je důkazem, že i takové místo jako sklad se může stát dějištěm úsměvného příběhu, který ani za víc než dvacet let, jenž od jeho vzniku uplynuly, neztratil nic ze svého kouzla.

Csfd Holky Z Porcelánu - Image Results

Nečekejte drama, nečekejte akci. Jako malá jsem měla Holky z Porcelánu hodně ráda a to i přes moje nesympatie s postavami Marušky (Lenka Kořínková), která mi už tendy přišla neskutečně blbá a Dany (Dagmar Veškrnová-Havlová), no ta taky.. ale ta alespoň baví.

Holky z porcelánu (1974) Film, Titulky ke stažení, Recenze

Jiří Mikota, Holky z porcelánu (1974) Film ČSFD.cz, Jiří Mikota filmy ČSFD.cz, filmografie z ČSFD.cz

Holky z porcelánu (1974) | Zajímavosti | ČSFD.cz

csfd holky z porcelánuŽádný herec mě ve filmu nenadchnul, příběh je jednoduchý, ale má něco málo do sebe. U snímku se budete bavit, lehce se smát nad nějakými trochu trapnými scénkami. Celkově "Holky z porcelánu" se musí líbit skoro každé věkové generaci, tedy přesněji řečeno, samozřejmě, že ne dětem:) (15.2.2012)

Holky z porcelánu (1974) - Obsazení - herci a tvůrci - FDb.cz

Laskavá komedie o jedné předávací inventuře, jenž je důkazem, že i takové místo jako sklad se může stát dějištěm úsměvného příběhu, který ani za víc než dvacet let, jenž od jeho vzniku uplynuly, neztratil nic ze svého kouzla.

Holky z porcelánu (1974) | ČSFD.cz

Karel Augusta, Holky z porcelánu (1974) Film ČSFD.cz, Karel Augusta filmy ČSFD.cz, filmografie z ČSFD.cz

Karel Augusta, Holky z porcelánu (1974) Film ČSFD.cz

csfd holky z porcelánu-Film se měl jmenovat Inventura u světlušek, cenzoři totiž nechtěli název Holky z porcelánu povolit, protože označení "holky" jim připadalo sprosté. -Natáčení scén z města probíhalo v Žatci, scény z továrny pak pochází ze závodu v Klášterci nad Ohří.

Kam se poděly Holky z porcelánu? První dáma, alkoholička i

Holky z porcelánu (1974) Film, Titulky ke stažení, Recenze ČSFD.cz. Titulky ke stažení na Titulky.com, Holky z porcelánu - Ulož.to odkaz ke stažení filmu zdarma, odkaz ke zhlédnutí filmu online zdarma, hodnocení a recenze filmu na ČSFD.cz, herci ve filmu, režisér.

obálka Weles 34
kadernictvi flirt plzen klatovskámrdani v nociněkdo to rád holkycurajici holkyprvní rande hratipmoto czučitelka sexu seznamkaholky na sex pelhrimovcestuj czseznamka bi